Arabamla İş Arıyorum - 2019 Sermayesiz İş Fikirleri

2019 Sermayesiz İş Fikirleri
Arabalma iş arıyorum - 2019 Sermayesiz İş Fikirleri

Arabamla iş arıyorum, İş fikirleri, Sermayesiz İş Fikirleri Nelerdir 2019


Seyahat etmeyi seviyorsunuz ve seyahat ederken de kendi aracınızı kullanıyorsanız ve “Arabamla iş arıyorum” diyorsanız bu yazı tamamen size göre, bu yazı sonunda nasıl para kazanacağınızı öğrenmiş olacak ve para kazanmaya hazır hale geleceksiniz, gelin daha fazla uzatmadan “Arabamla iş arıyorum” konusuna birlikte ışık tutalım;

Arabamla iş arıyorum ne yapabilirim?


Arabamla iş arıyorum ne yapabilirim konusuna önce düzenli olarak seyahat edenler için giriş yapacak daha sonra da normal şekilde para kazanmak isteyenler için giriş yapacağız, düzenli olarak seyahat eden birileri yolda nasıl para kazanır?

Yolda para kazanmanız için App Store ya da Play Store ‘dan adını çokça duyduğunuz BlaBlaCar uygulamasını indirin, bu uygulama sayesinde bir yere gitmeden saatler öncesinde bir ilan açarak gideceğiniz rotayı ve istediğiniz ücreti yazın ve şartlarınızı da ekleyin örnek olarak araç da sigara içilir ya da içilmez gibi, aracınız da ne kadar boş yer varsa o kadar yolcu alabilirsiniz örnek olarak Ankara ‘dan İstanbul ‘a 60 ila 50 TL arasında otobüsten daha rahat araçlar, evcil hayvan taşıyan araçlar bulabilirsiniz. BlaBlaCar uygulaması tamamen güvenli, TCKN ile kayıt olunuyor ve kişi hakkında ki tüm bilgileri istiyor ama her ihtimale karşılık riskler var.


Arabamla iş arıyorum ne yapabilirim?


Arabanızla yapabileceğiniz bir diğer iş ise yemek taşımak, çevrenizde bulunan restoranlar ile iletişime geçerek eğer uzak mesafe bir yere toplu yemek servisi yapılıyorsa kendi şahsi aracınız ile taşıma işlerine girebilirsiniz, yakıt konusunda da anlaşmaya vardığınız da getir götür işlerini kolayca yapabilirsiniz.

Mini kargo şirketi;


Mini kargo şirketi gibi çalışabilirsiniz, çevrenizde bulunan butikler ile anlaşıp toplu ürün kargolama işlemlerini yapabilirsiniz, butik sahiplerinin göndereceği kargoları kendi aracınız ile götürüp gereken adrese gitmesi için kargo şirketlerine bırakabilirsiniz, onları hem ulaşım yükünden hem de kargo gönderme yükünden uzak tutacaksınız bu ölçüde para talep ederek para kazanabilirsiniz.
Arabamla iş arıyorum konusunda yapılabilecek bir başka iş de seyyar manavlık, aracınız özellikle arkası kasalı bir modelse stejın gibi modeller, arkasına koyacağınız kasalar ile meyve ve sebze taşıyarak yol kenarında satışlar yapabilirsiniz, kenara çekin ve bagajı açın en uygun yerde bekleyin insanlar sizden ürün alacaktır, karpuz, kavun ya da diğer yaz meyveleri özellikle turistik çevreler de kapış kapış gider.

2 Yorumlar

  1. oww mükemmel yazı

    YanıtlaSil
  2. İlk dönümlük blokumuzu güvence altına almak için Bay Benjamin finans ekibini kullanıyoruz. Finansal Hizmetlerdeki profesyonellikten memnunuz Benjamin ve kredi şirketi, Bay Benjamin'den kredimizi almak için kullandığımız% 2 faiz oranlı kredi oranıyla masaya yatırıyor biz de onlarla ayrı bir inşaat kredisi yapıyoruz. Bay Benjamin'in arkasındaki ekip ile her şey bir esinti oldu, yolun% 100'ü ve hiçbir soru sorulamayacak kadar aptalca değil. Bu Kredi memurunu% 2 RIO gibi düşük bir oranda kredi arayan herkese tavsiye ederim !! Her türlü kredi için bugün Bay Benjamin ve ekibine e-posta gönderin 247officedept@gmail.com Whats-Uygulama Numarası + 1-989-394-3740

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski