30 Dakika’da 0’dan 100’e Şarj olan Oppo Akıllı Telefon!

Oppo 30 dakika da şarj olan telefon
Oppo 30 dakika da şarj olan telefon

30 Dakika’da 0’dan 100’e Şarj olan Oppo Akıllı Telefon!


Oppo 0’dan 100’e Şarj olma süresi tam tamına 35 dakika olan bir telefon geliştirdi, Adına Find X Lamborghini Edition dedikleri cihazda son teknoloji bir yonga set kullanarak 35 dakika da bataryayı tamamen doldurabiliyor, Oppo SuperVOOC teknolojisi ile bu işlemi başaran Oppo Şarj aletinin 50Wgücünde çalıştığını da ekliyor.

Oppo tarafından tanıtım amaçlı yayınlanan video da Realme X2 Pro cihazının 50W gücündeki şarj aleti ile tam tamın a 30 dakika 53 Saniye de %1 ‘den %100 seviyesine geldiğini görebilirsiniz.

 Devir hız devri derler ya, işte oppo da tamamen hız odaklı çalışmalar sürdürmekte, ne kadar hızlı olursa biz son kullanıcılar için iyi olan bu sistem bize kalırsa oppo nun cihazlarına çağ atlatacak.

Pek çok teknoloji sitesinin yayınlamaktan çekindiği batarya özelliklerini de sizlere söyleyerek, cihazların tam özelliklerini de vererek yazımızı burada sonlandırıyorum, ürün hakkında daha detaylı inceleme yazısı yakında deletetusu.blogspot.com adresinde.
Realme X2 Pro Özellikleri
·         Snapdragon 855 Plus
·         90 Hz Ekran Yenileme Hızı
·         256GB Depolama alanı
·         64 Mega piksel Arka Kamera ve ultra geniş açı
·         3,400 Mah. Batarya

Pek çok teknoloji sitesinin yayınlamaktan çekindiği özellikler bu şekilde, batarya özellikleri düşük kaldığı için yazılarına genelde yer vermeden yayınlamakta olan teknoloji sitelerinin aksine biz sizler için yayınladık.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski