Sadece Patates İle 7 Günde Porselen Cilt !

7 günde patates ile porselen cilt
7 günde patates ile porselen cilt


Sadece Patates İle 7 Günde Porselen Cilt


Cildinizin renginden sıkıldınız daha parlak ve bebeksi olmasını mı istiyorsunuz eğer cevabınız ever ise doğru adrestesiniz, bu yazımızda sizlere Cilt beyazlatma ile ilgili neredeyse tarihin tozlu raflarına kaldırılmış olan doğal bir yöntem göstereceğiz, gelin lafı uzatmadan konumuza geçiş yapalım;
Yüz beyazlatma denildiği zaman akıllara hemen kremler ve kimyasal ürünler gelir ancak bugün anlatacağımız yöntemde sadece Patates kullanacaksınız, hem de sadece bir patates ile 7 Gün içinde porselen cilde sahip olacaksınız.

Patates İle Cilt Beyazlatma Gerçekten İşe Yarıyor Mu?


sadece patates ile 7 günde cilt beyazlatma
sadece patates ile 7 günde cilt beyazlatma
Evet, Patates ile cilt beyazlatma gerçekten işe yarıyor, patatesin içerisinde bulunan nişastanın pek bilinmeyen özelliği cilt tonunu açması ve gözeneklere bakım yapmasıdır, sadece nişastasını kullanarak yüzümüzü beyazlatmak hatta 7 gün içerisinde bir ton açarak porselen bir görünüme kavuşmak hayal değil gerçek.

Patates İle Cilt Beyazlatma İşlemi Kimler Tarafından Yapılabilir?

patates ile yüz beyazlatmak
patates ile yüz beyazlatmak

Patates ile yüz beyazlatma işlemini herkes yapabilir, ancak bu küçük bir istisna da olsa vücudunuzun bu uygulamaya karşı bir reaksiyon göstermesi söz konusu, nişastaya alerjiniz varsa cildinizde istenmeyen sonuçlar doğurabilir, bu işlemi yapmadan önce yüzünüzde ya da elinizin bir kısmında deneyin aldığınız reaksiyona göre düzenli kullanım sağlarsınız.

Patates ile Cilt Beyazlatma İşlemi Nasıl Yapılır?


Patates İle Yüz beyazlatma işlemi için gereken malzemeler;

  • Bir adet orta boy patates.
  • Bıçak.
  • Çatal.
  • Poşet.
Öncelikle bu işlemi yapmadan önce yüzünüzü iyice yıkayın temizleyin ve gözenekleri açın, bu işlem gece yapılmalı çünkü sabaha kadar yüzünüzde kalması gerekiyor. Bıçak yardımıyla patatesimizden yuvarlak bir parça alıyoruz, daha sonra aldığımız parçayı çatal yardımıyla delik deşik ederek suyunu çıkartıyoruz, suyunu çıkarttıktan sonra göz bölgesine pek girmeden suyunu yüzümüze sürüyoruz, yetmezse tekrar çatal ile suyunu çıkartıyor ve sürüyorsunuz, işlem bu kadar daha sonra kalan patatesi poşete koyarak kaldırıyoruz yoksa kararır. Uyuyoruz ve sabah uyandığımıza da ilk işimiz ılık bir suyla yüzümüzü yıkamak oluyor.
Öncesinde ve sonrasında fotoğraflar çekerek cildinizde oluşan farklılıkları görebilirsinizJ
Bu yazı Instagram @selfcarex_1 ile anlaşmalı yapılan bir yazıdır, aldığınız sonuçları @selfcarex_1 Admini ile paylaşmanız bizleri mutlu eder, deletetusu.blogspot.com sitemizden memnun kaldıysanız yorumlar kısmından bizlere görüşlerinizi bırakabilirsiniz, ziyaretiniz için teşekkür ederiz J
Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski