Oturduğunuz Yerden Para Kazanmak İstemez Misiniz? - Delete Tusu

OTURDUĞUNUZ YERDEN PARA KAZANMAK İSTEMEZ MİSİNİ
OTURDUĞUNUZ YERDEN PARA KAZANMAK İSTEMEZ MİSİNİZEvde, Oturduğum Yerden Nasıl Para Kazanabilirim – Delete Tusu

Bu makaleye geldiğine göre sen de “oturduğum yerden para kazanabilir miyim” diye düşünenlerdensin, merak etme işte bugün sana tamamen oturduğun yerden para kazanma yöntemini anlatacağım. Şunu belirtmekte fayda var ki, bu yöntem uygulama indir onu yükle bunu yükle buradan gir buradan çık ile olmuyor. İnternet üzerinden çalışarak kazanacaksınız.Öncelikle yöntemimiz Makale Yazarak Para kazanmak, yöntem ile yerinizden kalkmadan ki gerçekten kalkmayacaksınız, makale hazırlayıp satacak ve para kazanacaksınız. İnternetten Para Kazanmak konusunda araştırmalar yapıyor ve doğru bilgilere erişemiyorsanız bu bilgi sizin için en doğru bilgi olacak.

İnternetten Makale Yazarak Para Gerçekten Kazanılır Mı?


Sorulan sorulardan birisi de bu, kim neden internetten bir şeye para ödesin, neden satın alsın ya da gerçekten internetten para kazanılıyor mu? Öncelikle cevabımız evet, internetten para kazanabilirsiniz ama herke değil. Bu işleri yaparken istikrarlı ve sabırlı olmanız gerekiyor. 

Yayınladığınız makaleleri site sahipleri satın alarak kendi sitelerinde yayınlıyor, bunun için size de bir telif ücreti ödüyor. Aslında yaptığınız internet üzerinden ticaret, kendi emeklerinizi satıyorsunuz desem tam yeridir.

Kimler Makale Yazarlığı Yapabilir?

Makale yazarlığı yapmak için öncelikle edinmen gereken bilgiler, SEO Nedir? Ve Makale Nasıl Yazılır? Bu bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. SEO’nun ne olduğunu anladığımıza ve Makalenin nasıl yazıldığını öğrendiğimize göre önümüzde tek bir engel kalıyor. Sabır ve Devamlılık.

Bu konuda sabır ve devamlılık gerçekten çok önemli, bu bir ticaret ve her zaman işler istediğiniz kadar akıcı gitmiyor bu gibi durumlarda sabırla beklemeniz gerekiyor. Makaleleri yazarken yazım ve imla kurallarına uymanız gerekiyor, hatalı bir ürüne kim para verir ki?

Makalelerimi Nerelerde Satabilirim?

Makalelerinizi satabileceğiniz tonca platform var ancak bunlar da kalite kalite, bu yazımızın içeriğinde yer alan Kaliteli Makale Yazarlık Sitesi http://makaleyaz.net/, Makaleyaz sitesi geniş bir makale havuzuna sahip ve makale satışı yaptığı siteler sabit alıcı. Makaleyaz.net sitesinde ben de yazarlık yapıyorum ve oradan da bir kazanç elde ediyorum.

Sizler makale yazmak istemiyor olabilirsiniz, bunun yerine konularda profesyonel olan yazarlar tarafından hazırlanan yazıları alıp kendi sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Daha önce makale yazarlığı yapmadınız ve bilgileriniz yetersiz mi? Hiç dert değil,  makaleyaz.net sitesinin blog adresine tam Buradan ulaşabilirsiniz. Blog içeriğinde makaleleri nasıl hazırlamanız gerektiğine dair bilgiler yer alıyor ve örnek makaleler bulunuyor.

Makale Yazarak Ne Kadar Kazanabilirim?

Makale yazarak para kazanmak başta da dediğim gibi sabır isteyen bir iş, sadece birkaç makale yayınlayarak yüksek gelirler beklememek gerekir. 100 Kelimesi 1,5TL’den satılan makaleleri ne kadar arttırırsanız o kadar para kazanırsınız.
350 Kelimelik bir makaleden kazancınız yüzde komisyonu da düşüldüğü zaman: 4,31TL.

Bu şekilde makale yazarak devam ederseniz ve kelimeleriniz 350 den fazla olursa o kadar çok para kazanırsınız, bu konuda iş tekrar size düşüyor. Derler ya “ne kadar ekmek o kadar köfte” durum aynı, ne kadar çaba o kadar para.
Başta da dediğimiz gibi bu konuda sizlere oturarak para kazanmayı anlattık, anlattık ama hani bu ödeme kanıtları, nereden bileceğiz ödeme yaptığınızı duyar gibiyim. Gelin şimdi ödeme kanıtlarına geçelim isterseniz.
Makaleyaz.net Sitesi Gerçekten Ödeme Yapıyor Mu?
Evet, makaelyaz.net sitesi gerçekten ödeme yapan bir site, 20TL olan ödeme alt limiti ile diğer sitelerin arasından seçilebiliyor. 20TL gibi bir ücrete ulaştıktan sonra paranız belirttiğiniz banka hesabınıza yatıyor.

İşte benim makaleyaz.net sitesinden aldığım ödeme ve hesabımda yer alan bakiye:
makaleyaz.net ödeme kanıtı
makaleyaz.net ödeme kanıtı


Banka Ödeme Kanıtı 
makaleyaz.net ödeme kanıtı
makaleyaz.net ödeme kanıtıMüşteri Memnuniyeti Önemli

Her e-ticaret sitesinde olduğu gibi makale satış sitelerinde de müşteri memnuniyeti oldukça önemli, sattığınız makalelerden olumlu ya da olumsuz geri dönüşler alırsınız, aldığınız yorumların yanı sıra yıldızlar da verilir. Ne kadar çok olumlu yıldız ve yorum varsa o kadar çok satış şansınız artıyor. Herkes güvenilir satıcıdan alışveriş yapar.

Kopya İçeriğe Kesinlikle Yer Yok!

Makaleyaz.net sitesine kopya içeriklere yer kesinlikle yok, yazdığınız makaleler gerekli testlerden geçiyor ve ardından yayınlanıyor, kopya içerik ya da spin olarak tabir edilen içeriklerden üretirseniz siteden önce uyarı alır daha sonra da kalıcı olarak yasaklanırsınız.

Makaleyaz.net Sitesine Nasıl Kayıt Olabilirim?

Makaleyaz.net sitesine kayıt olmak oldukça basit, buradaki linke tıklayarak kayıt olma adresine gidiyorsunuz. Daha sonra ekranda karşınıza çıkan alana tüm bilgilerinizi eksiksiz giriyorsunuz, E-Postanıza gelen mail onaylama linki ile de hesabınızı onaylıyorsunuz. Onaylama işleminin ardından Profil ayarlarına girerek tüm bilgileri eksiksiz dolduruyorsunuz.

 Tüm ayarlama işlemleri bittikten sonra yazar olmak için başvuru yapmanız gerekiyor, başvuru için bir makale hazırlamayı ihmal etmeyin. Gönderdiğiniz makale onay aldıktan sonra rütbeniz “Makale Yazarı” olarak yükseltilecek. Bu durumdan sonra ay sonuna kadar 1 ad. Hazır içeriğiniz olmazsa makale yazarlığından “Standart Üye” konumuna düşürülüyorsunuz ve diğer ayın başına kadar tekrar başvuru yapamıyorsunuz.

Makaleyaz.net Sitesinden Kimlerle Güvenli Alışveriş Sağlayabilirim?

Makaleyaz.net sitesinde, neredeyse her satıcıdan güvenle alım yapabilirsiniz, onay sürecinden geçen makaleler güvenle satış alanına çıkartılıyor. Ancak biz yine de sizler için bazı önce çıkan makale yazarlarını derleyelim.


Ve Son OlarakListelediğim yazarlar özel kategorilerde de hizmet veren güvenilir yazarlardır, tabiki listeye alamadığım ancak kaliteli içerikler üreten yazarlar da mevcut, alışverişlerinizi makaleyaz.net sitesinden gerçekleştirirseniz makale satışı yapan tüm yazarlara desteğiniz dokunur.

Özel Makale Sistemi Nedir?

Makaleyaz.net sitesinde “Hazır İçerik” adı altında bir satış söz konusu, bu satış alanında eklediğiniz makaleler kimin ihtiyacı varsa ona satılır ancak, Özel Kategori sisteminden yararlanıyorsanız size özel, sadece sizin satın alabileceğiniz makaleler yayınlanır. Özel kategori hakkında gerekli tüm bilgiler burada yer alıyor: TIKLA https://www.makaleyaz.net/sayfa/31/ozel-kategori-hizmeti/

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski