24 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumu – Hafta Boyunca Burçları Ne Bekliyor?
24 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumu – Hafta Boyunca Burçları Ne Bekliyor?


24 Aralık Günlük Burç Yorumları. Bugün 24 Aralık 2019, burçlar için dönüm noktası olan yılbaşına oldukça yakın bir tarih. Mevsimlerin de değişmesi ile birlikte burçların şansları ve yaşantıları etkilenmeye başlayacak. Oğlak, Kova, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi ve Yay burçları bu yeni dönemden nasıl etkilenecek?

24 Aralık Koç Günlük Burç Yorumu


Merhaba Koç, bugünü bir şekilde kendi keyfine göre düzenlemende fayda var, son zamanlarda akrabaların ile arandaki soğukluğun da neden olacağı bir moral bozukluğu dönemine giriyor gibisin. Bugün tam senin günün, yeni arkadaşlar edinmeli ve çevreni genişletmelisin. Ortam değişikliği yaparak ruhunu ferahlatmanda fayda var.
24 Aralık Boğa Günlük Burç Yorumu


Merhaba Boğa, Bugün 9. Evinizde bir tutulma meydana gelecek. Bu tutulma ile birlikte hukuksal, eğitim ve akraba ilişkileri açısından değişiklikler yaşayacaksınız.  Bugünden itibaren akrabalarınız ile ya eskisinden daha iyi bir ilişki yaşayacak ya da zaten kötü olan bir ilişkiyi rest çekerek bitireceksiniz. Seyahatlere çıkmayı düşünüyorsanız son dakika yaşanacak olan aksilikleri de göz önünde bulundurmanızda fayda var. Her ne kadar güzel geçecek bir hafta olsa da beklenmedik aksilikler de sizi bekliyor.
24 Aralık İkizler Günlük Burç Yorumu


Merhaba İkizler, Bu haftanın başında kendinizi daha enerjik, daha canlı ve daha odaklı hissediyorsunuz. Burcunuzun özelliklerinden de olan yerine duramamazlık da bu duruma büyük etki ediyor.  Bu hafta karşınıza çıkabilecek sorunlara karşı daha dik bir duruş sergilemelisiniz. Kişisel sorunlarınıza biraz daha odaklanarak onlara çözümler üretmeyi de ihmal etmeyin, es geçtiğiniz her sorun daha da büyük olarak size tekrar dönecektir.
24 Aralık Yengeç Günlük Burç Yorumu


Merhaba Yengeç, Bu haftanın başlangıcını aşk hayatın ile yapacaksın üzülerek söylemek zorundayım ki Aşk hayatın konusunda beklenmedik durumlar yaşayabilirsin. Özellikle iletişim problemlerine bağlı olarak yaşanacak can sıkıcı durumlara hazırlıklı olmalısın. Bugün sevdiğin insanlar ne ister ne istemez konusunda biraz rahat olmalı hatta ilişkilerini riske atmak istemiyorsan kendileri ile mesafeli olmalısın, tatlı bir mesafe ama.

24 Aralık Aslan Günlük Burç Yorumu


Merhaba Aslan, Bugün ev içi ilişkilere ve kazalara oldukça dikkat etmelisin. Beklemediğin bir kazayı yaşaman muhtemel ya da bir aile tartışması içinde kendini bulabilirsin. Bu hafta maalesef sana yeni gizli düşmanlar kazandıracak gibi duruyor. İç sesinizi dinleyerek birçok konuların üstesinden geleceğinizi unutmayın ve bu hafta aile büyüklerinizi sakın ihmal etmeyin.


24 Aralık Başak Günlük Burç Yorumu


Merhaba Başak, Bu zamanlar aslında tam olarak da senin zamanın. Hayatında belirsizlikler varsa, ne yapacağından pek de emin değilsen bu zamanlarda onları tam olarak rayına oturtma imkânın var. Bu zamanlarda hiçbir engelle karşılaşmayacağınız gibi insanlar da sizi dinleyecek ve sözünüze kulak asacak. Kendinizden emin olma konusunda biraz ölçülü olmanızda fayda var.


24 Aralık Terazi Günlük Burç Yorumu


Merhaba Terazi, Bu hafta boyunca ne kadar yorgun olursanız olun sizi ufak tefek yolculuklar bekliyor. Ufak yolculuklar ruhsal açıdan biraz daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Bu hafta içerisinde sizleri köklü değişimler bekliyor. Özellikle Perşembe günü meydana gelecek olan güneş tutulması ile birlikte ailevi konularda farklı durumlar yaşanacak ve aileniz ile aranıza bir süre mesafe koymanız gerekebilir.
24 Aralık Akrep Günlük Burç Yorumu


Merhaba Akrep, Bu hafta boyunca yapacağın girişimler konusunda dikkatli olmanda fayda var, halen burcunda bulunan Ay bugün be bu hafta boyunca boşlukta olacağı için, yapacağın girişimlerde yanında bir destekçi bulamayabilirsin. Bu yolda en azından bu hafta boyunca yalnız olma riskinin olduğunu unutmamalısın. Planların için derin bir hazırlık yapman gerekiyor, bu hafta kendine sık sık dinlenme zamanı ayırman yapacağın işlerde daha iyi olmanı sağlayacaktır.

24 Aralık Yay Günlük Burç Yorumu


Merhaba Yay, Bugünden itibaren yılbaşı planlarını yapmaya başlamanda fayda var. Bu haftadan sonra aldığın kararları hayatına daha kolay bir şekilde uygulayabileceksin. Perşembe günü oğlak burcu tarafında gerçekleşecek olan Güneş tutulmasın dan sen de etkileneceksin, bu tutulma sana maddi açıdan büyük getiriler sağlayacak. Cuma günü Jüpiter ile yaşanacak molan kavuşmanın ardından iş hayatınızda önemli adımlar atacaksınız.

24 Aralık Oğlak Günlük Burç Yorumu


Merhaba Oğlak, Bu hafta boyunca biraz eski zamanlara yolculuk yapacaksın. Nostaljik hikâyelere dalacak geçmişe gidecek ve eski dostların ile iletişim kurmaya çalışacaksın. Bir diğer yanandan, sevdiklerinize verdiğiniz değeri ve sevgiyi az bularak daha fazlasını vermek isteyebilirsiniz. Bugünü sevdiğiniz ile geçirmek size biraz pahalıya patlayacak gibi görünüyor. Bu akşamın önlemini şimdiden almanızda fayda var.
24 Aralık Kova Günlük Burç Yorumu


Merhaba Kova, İkili ilişkilerinizde diğeri konuşurken lafını bölmemeye çok dikkat etmelisiniz. Farkında olmadan bu eylemi yapıyor olabilirsiniz, emin olmalısınız ki bu hareket hiçte iyi karşılanmıyor. Bu durumdan hoşlanmayan karşı taraf ile aranıza mesafeler girebilir. Başkalarının ne dediğine de kulak açarak size yararlı olabilecek önerileri almanızı tavsiye ederim
24 Aralık Balık Günlük Burç Yorumu


Merhaba Balık, Bu hafta hukuksal süreçler ile geçebilir. Daha önceden yaşadığın durumlar için açmayı düşündüğün davaları düşünmeden açmalı ya da hali hazırda olan dosyaların üstüne gitmelisin. Bu hafta boyunca diğer insanlara karşı tuhaf bir şekilde inatçılık gösterebilirsin. Ay’ın da boşlukta olmasından dolayı bu hafta biraz sinirli biraz gergin olabilirsin. Her ne kadar böyle olsan da sevdiklerine karşı ince ruhlu olmaya çalışmalı onları kırmamaya çalışmalısın.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski