Yumurta Beyazı ve Şeker İle Siyah Noktalardan Kurtulmak


Yumurta Beyazı ve Şeker İle Siyah Noktalardan Kurtulmak


Her evde bulunan iki malzeme ile siyah noktalardan kurtulmak mümkün. Evde bulunan malzemeler ile hazırlayacağınız maske sayesinde siyah noktalardan uzunca bir süre kurtulacaksınız. Anında etki alarak memnun kalacak ve her hafta yapacaksınız.Yumurta akı ve şeker ile siyah noktalardan kurtulmak mümkün. Siyah noktalar neredeyse herkesin büyük baş belası. Siyah noktalardan kurtulmak için türlü adımlar atmış, türlü denemelerde bulunmuş ancak bir fayda görememişseniz doğru yerdesiniz.Bugün sizlere anlatacağımız Yumurta akı ve şeker maskesi sayesinde siyah noktalarınızdan kolayda kurtulabileceksiniz. Gelin daha fazla uzatmadan Siyah noktalardan nasıl kurtulursunuz anlatalım.Anlatma kısmına geçmeden önce bu maskenin cilde olan faydalarından biraz bahsedelim. Yumurta akı ve şekerin cilde faydaları.

Yumurta akı ve şeker, cildin sıkılaşmasını sağlar. Yumurtanın akında bulunan potasyum maddesi cildin sıkılaşmasını ve nemlenmesini sağlar, bu nedenle kuru cilt sahipleri de bu maskeyi kullanabilir. Cilt üzerine oluşan fazla yağları atmaya yardımcı olur. Yumurta akı sayesinde yağlı ciltlerde oluşan geniş gözenecek sorunu da çözülür.

Yumurta Akı Ve Şeker Maskesi İçin Gereken Malzemeler


Malzemeler

  • Bir Yumurtanın Beyazı
  • Bir Yemek Kaşığı Toz Şeker

Yumurta Akı Ve Şeker Maskesi Nasıl Hazırlanır

Öncelikle derin bir kabın içerisine yumurta beyazını ve şekeri koyun. Daha sonra iyice karıştırarak hepsinin birbirine geçmesini sağlayın. Aslında maskenin hazırlanışı bu kadar şimdi sırada uygulamak var. Uygulamak için de parmak ucunuza alacağınız karışımı yüzünüze ve T bölgenize kadar olan kısma kadar dairesel şekilde yedirin. 15 ila 20 dakika kadar cildinizde kalan maskeyi ılık su ile yıkayın. Daha ilk yıkamadan sonra maskenin etkilerini görmeye başlayacaksınız.

Bu maske haftada 3 kez yapılabilir. Bizim tavsiyemiz hafta başı ve hafta sonu olmak üzere 2 kere yapmanız. Zaten düzenli olarak iki gün yapacak olmanız cildiniz için yeterli olacaktır.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski