Adıma Açılan Twitter Hesabını Nasıl Kapatabilirim? - Twitter Hesap Silme Linki - Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır?


Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır?

Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır?
Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır?Twitter Nasıl Kapatılır?

Son zamanlarda kullanımı artan sosyal medyalar birer birer kapatılmaya başlanıyor. Kullanıcılar sosyal medyanın tadına baktıktan sonra pişmanlıklar yaşayarak ya da sıkılarak hesaplarını kapatmak istiyorlar. Twitter nasıl kapatılır? Sorusunun net cevabı herkes tarafından aranmakta peki gerçekten net cevabı nasıl bulabiliriz?

Sosyal medya uygulamaları sızdırma sorunları ile tekrar gündeme gelmeye başladı. Kişisel verilerine önem veren kullanıcılar söz konusu sosyal medya hesaplarını kapatmak istiyor. Özellikle Facebook’un sahibi Mark Zuckerberg’in mahkemeye çıkmasından sonra yaşanan kişisel veri paniği çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Twitter hesabı nasıl kapatılır sorusunun cevabı oldukça basittir yapacağınız birkaç işlemden sonra kısa sürede hesabınız kapatılacaktır. Adınıza açılmış olan hesapları da kapatma imkânınız bulunuyor. Yazımızın sonunda söz konusu kapatma yöntemini görebileceksiniz.

Twitter Hesap Silme Linki
Twitter Hesap Silme Linki


Twitter Hesap Silme Linki

Twitter hesap silme linki? Twitter hesap kapatma işlemlerini kısa sürede tamamlayabilmek için hesap silme linki kullanabilirsiniz. Twitter hesap silme linki Twitter hesap dondurma linki ile karıştırılmamalıdır. Yapacağınız yanlış bir link kullanımında söz konusu hesabınızı tamamen kapatma gibi bir sorun yaşayabilirsiniz.

Twitter hesabı nasıl kapatılır sorusundan sonra en çok sorulan sorulardan birisi de Twitter hesap silme linki sorusudur. Twitter hesap silme işlemleri için buraya tıklayabilirsiniz. Twitter hesap silme linkini kullanırken dikkat edilmesi gerekenler arasında cayma hakkınızın da bulunduğudur.

Twitter hesabı kalıcı olarak kapatma işlemleri için ortalama olarak 30 günlük bir bekleme süresi gerekmektedir. Söz konusu bekleme sonrasında hesabınız hiçbir şekilde geri dönüşü olmayacak şekilde kapatılacaktır.

Twitter Hesabı Devre Dışı Bırakılınca Ne Olur?
Twitter Hesabı Devre Dışı Bırakılınca Ne Olur?


Twitter Hesabı Devre Dışı Bırakılınca Ne Olur?

Twitter hesabını kapatma işleminden sonra hesabınıza tekrar erişim sağlayamazsınız. Twitter hesabı devre dışı bırakılınca ne olur? Hesap kapatma linki üzerinden gittiğiniz sayfada karşınıza gelecek yazı sizi yanıltabilir. Söz konusu sayfa üzerinde göreceğiniz buton üzerinde “hesabınızı devre dışı bırakma” yazısı görebilirsiniz.

Hesabı devre dışı bırakma” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza bir menü gelecektir. Söz konusu menü üzerinden onaylama işlemi yapmanız gerekmekte. Şifre istenilen alana şifrenizi girdikten sonra hesabınızı devre dışı bırakıp bırakmak istemediğinizi soracaktır.

Söz konusu iki seçenekten birini seçmeniz gerekmekte. Onay verdiğiniz taktirde hesabınız 30 günlük bekleme süresinden ardından tamamen geri dönüşü olmayacak şekilde kapatılacaktır.

 

Adıma Açılan Twitter Hesabını Nasıl Kapatabilirim?
Adıma Açılan Twitter Hesabını Nasıl Kapatabilirim?

Adıma Açılan Twitter Hesabını Nasıl Kapatabilirim?

Twitter hesap kapatma konusunda en çok aranan konulardan birisi de muhakkak adıma açılan Twitter hesabını nasıl kapatabilirim? ‘dir. Öncelikle şunu bilmelisiniz ki adınıza açılan bir hesap büyük suçlara karışmanıza neden olabilir. Bunun yanı sıra söz konusu başkasının adına hesabı açan sizseniz hapis cezası ile yargılanma ihtimaliniz de bulunuyor.

Adıma açılan Twitter hesabını kolay yoldan nasıl kapatabilirim? Twitter sahte hesap nasıl kapatılır? Twitter adınıza açılmış sahte hesabı kapatmak için öncelikle buraya tıklamalısınız. Tıklama işleminden sonra karşınıza gelecek olan ekranda bazı seçimler yapmanız gerekiyor.

Doldurmanıza gereken alanlara söz konusu hesabın bilgilerini ve kendi bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde girmeniz gerekiyor. Söz konusu hesabın gerçekten haklarınızı ihlal ettiği gözlemlenirse 24 saat içerisinde kapatılacaktır.

Twitter Hesabı Nasıl Dondurulur?
Twitter Hesabı Nasıl Dondurulur?


Twitter Hesabı Nasıl Dondurulur?

Twitter hesabı nasıl dondurulur? Her ne kadar Twitter hesabı kapatılmak istenilse de bazı kullanıcılar sadece kısa süreli bir ara vermek istiyor. Instagram kadar kısa sürede yapılamayan bu işlem için zorluk çeken kullanıcılar için bu yazımızı hazırladık.

Twitter hesabı dondurma işlemi hesap silme işlemine benzer bir sıralama içerisinde bulunmakta. Söz konusu hesabınızı dondurmak için vereceğimiz linke tıklayarak bir sayfaya gitmelisiniz. Söz konusu sayfa üzerinden “hesabımı devre dışı bırak” seçeneğini seçmeli ve şifrenizi girmelisiniz.

Şifrenizi girdikten sonra sizden onay isteyen alana onay vermelisiniz. Onay verdikten sonra hesabınız tekrar açmak için 30 gün süreniz bulunmakta. Twitter hesabını 30 gün içerisinde tekrar aktif hale getirmediğiniz durumda kalıcı olarak silme işlemi gerçekleşecektir.

Twitter Hesabı Dondurma Linki
Twitter Hesabı Dondurma Linki


Twitter Hesabı Dondurma Linki

Twitter hesabı dondurma linki, Twitter hesabınızı dondurmak için link kullanabilirsiniz. Buraya tıklayarak Twitter hesap dondurma sayfasına ulaşım sağlayabilirsiniz. Söz konusu dondurma işlemi sırasında dikkat etmeniz gereken bir durum bulunuyor.

Twitter hesap dondurma işlemlerini gerçekleştirirken 30 gün içerisinde dönüş sağlamadığınız takdirde hesabınızın tamamen kapatılma durumu olduğunu göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Twitter sadece hesap silme işlemine izin vermekte. Söz konusu dondurma işlemi için hesap silme işleminden faydalanacağız.

30 gün boyunca hesabınızı kullanılmaz hale getiren ancak 30. Günün sonunda hesabınızı silen sisteme karşı gelebilmek için 30 gün olmadan hesabınızı açmalı ve tekrar bu işlemleri yerine getirmeniz gerekmekte.

2 Yorumlar

Daha yeni Daha eski