21 Aralık ta Dünyanın Sonu Mu Gelecek?

 

 


21 Aralık da dünyanın sonu mu gelecek?
21 Aralık da dünyanın sonu mu gelecek?21 Aralık da dünyanın sonu mu gelecek? 21 Aralık 2020 tarihi son zamanlarda en sık duyulan tarihlerden birisi olmaya başladı. Geçtiğimiz yıllarda maya takvimine göre 21 Aralık zamanında dünyanın son bulacağı söylentiler arasındaydı.


21 Aralık 2012 tarihinde söylentileri çıkan bu tarih çoğu kişinin Şirince köyüne kaçmasına neden olmuştu. Düşünülenlere göre kıyamet şirince köyünü vurmayacak ve orada olanlar kıyametten bir diğer söylem ile dünyanın sonundan kurtulabilecekti. Yaşananlar sadece Şirince köyünde olanların satış oranlarını arttırmak dışında bir işe yaramadı.


2020 Yılı hem salgın hastalıkları hem de diğer felaket olayları nedeni ile en sevilmeyen yıllardan birisi arasında yer almaya başladı. 21 Aralık 2020 tarihinde dünyanın sonunun geleceği tekrar gündeme gelmiş durumda.


İkili gezegen adında olan bir fenomenin bu tarihte meydana gelecek olması pek çok kişiyi ve komplo teoristlerini ayağa kaldırmış durumda.


21 Aralık da Ne Olacak?


21 Aralık da dünyanın sonu mu gelecek?
21 Aralık da dünyanın sonu mu gelecek?21 Aralık da ne olacak? 21 Aralık 2020 tarihinde dünyanın sonunun gelmesi beklenenler arasında. Pek çok kişi bu duruma inanıyor ancak inanlar gibi inanmayanların sayısı da bir hayli fazla.


Maya takviminden yola çıkan ünlü bilim insanları bu tarihte iki gezegenin yan yana geleceğini söylüyor. 1623 Yılında daha önceden meydana gelen bu durum 21 Aralık 2020 tarihinde tekrar meydana gelecek.


Bilim insanları ve komplo teoristlerinin açıklamalarına göre bu tarihte “İlahi Olaylar Meydana Gelecek” bu ilahi olaylara bağlı olarak dünya kendini yavaş bir biçimde yok edecek.


Geçtiğimiz günlerde NASA tarafından yapılan elektrik kesintisi yaşanabilir açıklamasından sonra gelen bu açıklama insanların daha da panik bir hale bürünmesine neden olmuş durumda.


21 Aralık 2020 Dünyanın Sonu Mu?


21 Aralık da dünyanın sonu mu gelecek?
21 Aralık da dünyanın sonu mu gelecek?21 Aralık 2020 dünyanın sonu mu? 21 Aralık tarihinde dünyanın sonunun gelmesi beklentiler arasında yer alıyor. Ünlü bilim insanları ve gök bilimciler bu konu hakkında bazı açıklamalar yaptı.


Her ne kadar bir kısım bu durumun gerçekleşme imkanının olduğunu savunsa da bir kısım insanlar ise bu durumun olmayacağını savunmakta. Ünlü bilim insanı Belgey, YouTube kanalında yaptığı açıklama da Satürn ve Jüpiter gezegenlerinin yan yana geleceğini belirtti.


Yan yana gelen gezegenler oluşturacakları büyük enerji ile dünyanın yok olmasına neden olacak. 21 Aralık 2012 tarihinde mayalılar tarafından dünyanın sonu gelecek adı altında tartışmalar başlatılmıştı. Ünlü düşünürler ve bu konuda hakkında araştırma yapan kişiler


“Tarihlerde yanlışlıklar olmuş olabilir. 2012 tarihinde olmayan bu olay 2020 yılında dünyanın son bulması ile sonuçlanabilir. Bu tarih içerisinde ve yaklaşan tarih içerisinde beklenmedik olaylar yaşanabilir. Mayalılar bu konularda haklı olabilirler.” Şeklinde açıklamalar yapılmış durumda.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski