Office Programlarını Ücretsiz Şekilde Aktifleştirme

Office programlarını ücretsiz şekilde aktifleştirme
Office programlarını ücretsiz şekilde aktifleştirme


Office programlarını ücretsiz şekilde aktifleştirme. Office programları özellikle iş ve okul hayatında sıkça kullanılan programlardan birsisi.


Her ne kadar ücretsiz sürümleri bulunuyor olsa da 30 günlük deneme sonrasında sürüm yükseltmenizi ya da aktivasyon kodu almanız isteniyor. Öğrenciler ve çalışanlar için bu şekilde adımlar atmak bazen maddi yönden sorunlar doğurabiliyor.


Peki, Office ücretsiz şekilde aktivasyon nasıl yapılır? KMS Pico programı nasıl kullanılır? Adım adım sunduğumuz yöntemleri uygulayarak kısa süre içerisinde Office programlarını ücretsiz şekilde aktif edebilirsiniz.


Bizim önerimiz asla programları bu şekilde kullanmak değil, bunun yerine aktivasyon kodu satan yerlerden kod almanız sizin için daha iyi olacaktır.


KMS Pico ile Aktivasyon Yapma


KMS Pico ile aktivasyon yapma. Office programlarını ücretsiz şekilde aktifleştirmek için KMS Pico yazılımını kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan bu yazılım sadece Office programlarını değil Windows işletim sisteminin de aktivasyonunu yapmak için kullanılır.


KMS Pico yazılımını kendi internet sitesinden sorunsuz bir şekilde indirmek için buraya tıklayın. Kendi internet sitesi dışında indirmelerde bulunmamanız kişisel verilerinizin güvenliği açısından oldukça önemlidir.


  • Buraya tıklayarak KMS Pico’nun kendi web sitesine ulaşın.
  • Gelen sayfa üzerinde bulunan “Mirror Links” kısmından kendinize uygun olan indirme alanından indirme işlemini gerçekleştirin.
  • İndirme işlemleri tamamlandıktan sonra Winrar içinde bulunan dosyaları “getkmspico.com” şifresi ile birlikte masaüstüne çıkartın.
  • Çıkarttığınız kurulum dosyasına çift tıklayın ve sadece ileri > ileri seçenekleri ile basit bir şekilde kurulum gerçekleştirin.

Kurulum işlemlerinin gerçekleşmesi için biraz beklemeniz gerekebilir. Bekleme işleminden sonra sonraki adımlara geçebilir ve ücretsiz Office aktivasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz.


  • KMS Pico programını çalıştırın, çalıştırma işlemi için biraz beklemeniz gerekebilir.
  • Program açıldıktan sonra panelinde Windows logosunu ve/veya Office logosunu görüyorsanız her şey doğru şekilde ilerliyor demektir.
  • Program açıldıktan sonra sol tarafta bulunan kırmızı butona bir kez tıklayın.
  • 10sn. Kadar bekledikten sonra aktivasyon işleminiz başarılı bir şekilde tamamlanacaktır.

Office Aktivasyonu Nasıl Yapılır?


Office aktivasyonu nasıl yapılır? Office programları her ne kadar herkes tarafından erişilebilir olsa da ilk zamanlardan sonra tamamen ücretli bir hal almakta.


Öğrenciler ya da çalışanlar için özel paketleri bulunan Office programları kimileri için gerçekten pahalı olabiliyor. Bu aşamada kullanıcılar programı satın almak yerine aktivasyon kodlarını kullanarak Yazılımı full hale getiriyor.


KMS Pico programı ile aktivasyon işlemlerinin yapılabiliyor olmasının yanı sıra manuel aktivasyon kodları ile de bu işlemler yapılabiliyor ancak bu aşamadan sonra Office programlarınızın internet ile olan bağlantısı tamamen kesiliyor.Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski